بایگانی دسته: روزانه ها

روزانه نویسی های کوتاه ما

ترس

ترسمون از اینه که روزی اصلاح و تغییر انجام بشه، که یک ریال پول توی حساب دولت مملکت نباشه، هیچ سکوی نفتی وجود نداشته باشه که قابلیت تولید نفت داشته باشه، هیچ کارخونه ای نباشه که توان کار کردن داشته باشه، همه چیز صفر ِ صفر باشه!

مظلوم نباش!

یک سال فشارها ناراحتی‌ها رو تحمل کردم به این امید که هر روز با کمتر شدن ارتباطم کمتر می‌شه این ناراحتی‌ها… همش جمع شد و جمع شد تا بالاخره دیروز ترکید!

و حس ناراحتی از اینکه چرا حرف زدن، قاطع ایستادن و دفاع از حقم اینقدر برام سخته و ترجیح می‌دم تا جایی که می‌تونم تحمل کنم و این کار رو عقب بیاندازم، بلکه مشکل خود به خود حل شه… که البته منطقی نیست! می‌دونم منطقی نیست و این کار رو می‌کنم…

اما از امروز اوضاع فرق می‌کنه … سخته ولی سعی می‌کنم که فرق کنه :دی

خوشحالم که تو زندگی خصوصی و خانوادگیم نیاز به همچین خصوصیتی نداشته و ندارم و وگرنه شدیدتر از اینها می‌ترکیدم.

باز هم توهم توطئه

واقعاً نمی دونم که این آقا با این توهم توطئه اش و با این نوع نگاهش و این ضعف تحلیلش و این نگاه مرد سالارانه اش و این به جهالت زدن خودش، چه جوری جامعه شناس و رفتار شناس شده؟

من قبلاً نظرم رو در مورد سریال های کانال فارسی وان داده ام! واقعاً جالبه برام که می نشینند و می گند که این سریال رو ساخته اند که خانواده های ایرانی رو از بین ببرند

تشخیص دندانپزشک

پنجشنبه رفتم پیش دندانپزشک عمومی برای معاینه ی دندون هام! گفت دو تا از دندون های آسیای پایینت پوسیده شده، باید پر بشه! امروز رفتم پیش متخصص دندانپزشکی، گفت یه دندون آسیای بالات یه مقدار پوسیده ست، باید پر بشه! گفتم دندونای پایین چی؟ گفت یه مقدار طوقش (؟!) اومده پایین، اونم در اثر بد مسواک زدن، ولی پوسیده نیست! جنس دندونات خیلی خوبه!

به قولی، مملکته داریم؟

بعداً نوشت: دندانپزشک عمومی یاد شده، دندون یه خانمی رو می خواسته پر کنه، اون قدر تراشیده بود که داشته می زده به عصب طرف! زنه شب رفته بوده خونه، از درد خوابش نبرده بود، اومده بود پیش همون یارو، که ببینه چیکار باید بکنه! می گفت این درست که نمی کنه دندونو، خراب می کنه فقط!

لینک های وبلاگ

آی حرص میخورم از دست کسانی که وبلاگشون رو میخونی، کامنت میذاری، بهشون لینک میدی و میبینن که لینک دادی و احتمالاً با یه نگاه از بالا (که همیشه ازش متنفر بوده ام) و تیریپ عاقل اندر سفیه، نه لینکی به وبلاگت میدن و نه جوابی به حرفهات میدن.

حالا اگه طرف رو تا به حال ندیده باشی و به قولی، دوست وبلاگی باشه، خب میگی طرف حق داره، چه اهمیتی هم داره؟ اما کسانی که زیاد هم باهاشون از نزدیک ارتباط داری، حرصم رو در میارن! به نظرم این کار بی احترامی به دیگرانه.

هی خواستم ننویسم، نشد! خیلی خودم رو کنترل کردم که فحش ندم

پانوشت:‌ با این مطلبی که نوشتم، ذهن خیلی از دوستان منحرف شده و به خودشون گرفته اند! لازمه بگم که افراد مورد نظر من، از دسته ی افرادی هستند که یا قبلا و یا الآن فعالیت سیاسی داشته اند یا با سیاسیون معروف در ارتباط بوده و هستند!